خانه دربارهی ما

تاریخ

نمایه شرکت

 

چین Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) نمایه شرکت 0
 
Sino Inflatables Co.، Ltd. (گوانجو)یکی از تولید کنندگان تورم بادی در چین در سال 2008 تأسیس شد. از زمان تأسیس ، Sino Inflatables تخصص در زمینه طراحی ، تولید N با فروش محصولات بادی و با کیفیت N با دقت و دقت بالا را دارد.
 

Sino Inflatables با داشتن تیم طراحی حرفه ای حرفه ای و کارگران ماهر خود در این شرکت ، خود را متعهد به ارتقاء استاندارد کنترل کیفیت و استاندارد طراحی نوآورانه ، گردآوری تجربه عالی تولید ، رهبری بازار داخلی در چین و قرار دادن تلاش های عظیم در بازارهای خارج از کشور کرده است.

 

نگهداری تعداد زیادی از تجهیزات حرفه ای مانند دستگاه های برش اتومبیل ، ماشین های دوخت دقیق ، دما بالا N.دستگاه های جوشکاری حرارتی و غیره ، ما در تلاش بوده ایم تا حد امکان ایمن ترین واحدهای بادی تورم را برای مشتریان خود تولید کنیم.

به عنوان مثال ، همیشه مواد سنگین ، غیر سمی و سبک 1000D یا بالاتر را به صورت سفارشی سفارش می دهیم تا روی تمام اسباب بازی های بادی یا بازی های تعاملی ما اعمال شود ، و سفارشات سفارشی قوی تر 0.9 میلی متر یا 0.6 میلی متر pvc را برای کالاهای محکم و غیر قابل تورم و غیره سفارش دهید.آنها تورمهای بادوام ما را بادوام ، ایمن و حمل N آسان می کنند.

علاوه بر این ، تمام واحدهای بادی ما دو برابر و چهار برابر در همه مناطق استرس با نخ های سنگین بدون سرب است و همه واحدهای دارای تورم محکم هوا با گرما جوش داده شده توسط دستگاه دمای بالا با ساختار تقویت مشابه است.

برای تهیه طبیعت برون گرا بچه ها ، ما همیشه با استفاده از رنگ های درخشان و روشن ، واحدهای بادی یا کودکانی را با استفاده از رنگ های درخشان و روشن ایجاد می کنیم و تیم طراحی ما در استفاده از رنگ ها و الگوهای مناسب در همه واحدهای بادی ما خوب است.

 

تمام تلاشهایی که ما انجام داده ایم این است که سعی کنیم کودکان N N را در روزهای امن و سرگرم کننده قرار دهیم ، به والدین مکانی ایمن بدیم تا بتوانند رشد شاد فرزندان خود را ببینند و شرکای شرکای تجاری ما را در سراسر جهان رونق دهند.

 
با استقبال گرم به دنیای inflatables Sino خوش آمدید: www.inflatalebouncyhouses.com
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Sino Inflatables Co.، Ltd. (گوانگژو) ، در سال 2008 تاسیس شد، بیش از 10 سال در صنعت بادوام کار کرده است؛ در حال حاضر ما شرکت معتبر است که ترکیبی از قابلیت طراحی خود، تولید، فروش، OEM و ODM؛ پس از 10 سال توسعه، شرکت ما در حال حاضر دارای 5000 متر مربع منطقه کارخانه، با مجموعه ای از تجهیزات برای بخیه تورم و تورم جوشکاری در کارخانه.


در سال 2008، این شرکت راه اندازی یک کارگاه کوچک در مجتمع Liwan، گوانگژو، چین، و عمدتا آرک، چادر و غیره برای بازارهای داخلی در چین تولید کرد.


در سال 2009، شرکت اصلی محصولات خود را به اسباب بازی های تورم مانند محصولاتی مانند بادکنک های بادوام، اسلاید های تورم و غیره تغییر داد و کارگاه آن به یک کارخانه تقریبا 1000 متر مربع تغییر یافت.

در سال 2010، این کمپانی بخش تجارت خارجی خود را تاسیس کرد و در آلیبابا تبلیغاتی را آغاز کرد و از آن زمان، این شرکت سریع گسترش یافت؛ پس از انباشت تجربه سال ها، ما در مورد توربین های ما از مشتریان و خریداران Overson در منزل، تعداد زیادی نظرات مثبت دریافت کردیم.

در سال 2013، این شرکت تولید و فروش خود را بیشتر گسترش داد، و کارخانه به تازگی ساخته شده در منطقه 3000 متر مربع؛ برای مبلغ فروش، آن را به آرنت 500،000 دلار می رسد.


در سال 2015، این شرکت حدود 250،000 دلار برای بازسازی تجهیزات تولید خود، از جمله ماشین های دوخت، ماشین های برش، ماشین های چاپی با وضوح بالا، و غیره سرمایه گذاری کرد، به طوری که ظرفیت تولید به زمان های قبل افزایش یافت.


در سال 2018، این شرکت کل تحقیق و توسعه و تولید، سیستم فروش خود را ایجاد کرد و به تدریج بیشتر و بیشتر در جهان رقابتی شد

Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

تعداد کارمندان : 80~120

فروش سالانه : 3 Million-4 Million

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) گواهینامه ها چین Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) گواهینامه ها چین Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) گواهینامه ها چین Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) گواهینامه ها