خانه دربارهی ما

سرویس

نمایه شرکت
Sino Inflatables Co.، Ltd. (گوانگژو) ، یکی از تولید کنندگان بادکنک توسعه در چین، در سال 2008 تاسیس شد. از آنجا که تاسیس شد، Sino Inflatables متخصص در طراحی، تولید N فروش رضایت بخش، نوآورانه N دقیق محصولات بادوام؛

تیم Sino Inflatables، با تجربه تیم طراحی حرفه ای و کارکنان ماهر خود، خود را متعهد به بهبود استاندارد کنترل کیفیت و استاندارد طراحی نوآورانه خود کرده است، تجربه تولید عالی را به دست آورد، منجر به بازار داخلی چین و تلاش های بزرگی در بازارهای خارج از کشور شده است.

نگه داشتن مقدار زیادی از تجهیزات حرفه ای از قبیل ماشین های خودکار برش، ماشین آلات دوخت دقیق، دما N بالا. ماشین آلات جوش گرم، و غیره، ما تلاش برای تولید امن ترین N دقیق ترین واحد های بادوام برای مشتریان ما تا آنجا که ممکن است.

به عنوان مثال ما همیشه سفارش سنگین، مواد غیر سمی و نور از 1000D و یا بالاتر برای اعمال در تمام اسباب بازی های تورم یا بازی های تعاملی ما، و سفارش سفارشی قوی ترین 0.9mm یا 0.6mm تیراندازی pvc برای محصولات هوای تنگ inflatable و غیره؛ آنها ما را با بادکنکهای بادوام، ایمن و آسان حمل N حرکت می دهند.

علاوه بر این، تمام واحدهای بادوام ما دو تا چهار برابر در تمام مناطق دارای استرس با رشته های سنگین بدون سرب، و همه واحد های هوای تنگ هوای ما گرما جوش داده شده توسط دستگاه با درجه حرارت بالا با ساختار تقویت مشابه است.

برای خدمت به طبیعت بی نظیر بچه، ما همیشه بچه ها و کودکان را با استفاده از واحدهای بادوام با رنگ های درخشان و روشن طراحی می کنیم، و تیم طراحی ما در استفاده از رنگ ها و الگوهای مناسب در تمام واحدهای بادوام ما خوب است.

تمام تلاش هایی که ما انجام دادیم این است که سعی کنیم بچه های سالم و سالم را برای فرزندان خود به ارمغان بیاوریم تا به والدین محل امن برای دیدن رشد خوشبختانه فرزندان خود و کسب و کار شرکای تجاری ما در سراسر جهان بپردازیم.

به گرمی خوش آمدید به دنیای Sin Inflatables: www.inflatalebouncyhouses.com
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Sino Inflatables Co.، Ltd. (گوانگژو) ، در سال 2008 تاسیس شد، بیش از 10 سال در صنعت بادوام کار کرده است؛ در حال حاضر ما شرکت معتبر است که ترکیبی از قابلیت طراحی خود، تولید، فروش، OEM و ODM؛ پس از 10 سال توسعه، شرکت ما در حال حاضر دارای 5000 متر مربع منطقه کارخانه، با مجموعه ای از تجهیزات برای بخیه تورم و تورم جوشکاری در کارخانه.


در سال 2008، این شرکت راه اندازی یک کارگاه کوچک در مجتمع Liwan، گوانگژو، چین، و عمدتا آرک، چادر و غیره برای بازارهای داخلی در چین تولید کرد.


در سال 2009، شرکت اصلی محصولات خود را به اسباب بازی های تورم مانند محصولاتی مانند بادکنک های بادوام، اسلاید های تورم و غیره تغییر داد و کارگاه آن به یک کارخانه تقریبا 1000 متر مربع تغییر یافت.

در سال 2010، این کمپانی بخش تجارت خارجی خود را تاسیس کرد و در آلیبابا تبلیغاتی را آغاز کرد و از آن زمان، این شرکت سریع گسترش یافت؛ پس از انباشت تجربه سال ها، ما در مورد توربین های ما از مشتریان و خریداران Overson در منزل، تعداد زیادی نظرات مثبت دریافت کردیم.

در سال 2013، این شرکت تولید و فروش خود را بیشتر گسترش داد، و کارخانه به تازگی ساخته شده در منطقه 3000 متر مربع؛ برای مبلغ فروش، آن را به آرنت 500،000 دلار می رسد.


در سال 2015، این شرکت حدود 250،000 دلار برای بازسازی تجهیزات تولید خود، از جمله ماشین های دوخت، ماشین های برش، ماشین های چاپی با وضوح بالا، و غیره سرمایه گذاری کرد، به طوری که ظرفیت تولید به زمان های قبل افزایش یافت.


در سال 2018، این شرکت کل تحقیق و توسعه و تولید، سیستم فروش خود را ایجاد کرد و به تدریج بیشتر و بیشتر در جهان رقابتی شد

Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

تعداد کارمندان : 80~120

فروش سالانه : 3 Million-4 Million

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب بازی های ورزشی بادی برای فروش کیفیت خوب بازی های ورزشی بادی برای فروش کیفیت خوب بازی های ورزشی بادی برای فروش کیفیت خوب بازی های ورزشی بادی برای فروش